تبلیغات
آهنگ های عاشقانه - ستاد ترامپ پیشنهاد منع ورود مسلمانان به آمریکا را از سایت خود حذف کرد

ستاد ترامپ پیشنهاد منع ورود مسلمانان به آمریکا را از سایت خود حذف کرد

جمعه 21 آبان 1395 05:20 ب.ظ

 

ستاد ترامپ پیشنهاد منع ورود مسلمانان به آمریکا را از سایت خود حذف کرد

 • ستاد ترامپ پیشنهاد منع ورود مسلمانان به آمریکا را از سایت خود حذف کرد

  ستاد 'دونالد ترامپ' رییس جمهوری منتخب آمریکا امروز (پنجشنبه) پیشنهاد وی درباره منع ورود مسلمانان به این کشور را از سایت خود حذف کرد.

  به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری 'السومریة نیوز' به نقل از شبکه 'ای بی سی نیوز' اعلام کرد که پیشنهاد ترامپ رییس جمهوری منتخب آمریکا درباره منع ورود مسلمانان به این کشور پس از اعلام خبر پیروزی وی در انتخابات، از سایت تبلیغاتی این ستاد حذف شد. 

  ترامپ در هفتم دسامبر ( 17آذر) سال گذشته خواستار توقف کامل ورود مسلمانان به آمریکا به منظور انحام تحقیقات نمایندگان درباره ورود مهاجران از کشورهای اسلامی شد. 

  این پیشنهاد جنجال برانگیز، اتهام 'اسلام هراسی' و تبعیض نژادی را به ستاد ترامپ وارد کرد.

  ای بی سی نیوز اعلام کرد که تنها پس از گذشت یک روز از پیروزی غیر منتظره ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، این مطلب در سایت ستاد تبلیغاتی وی وجود نداشت و به جای آن کاربران بار دیگر به صفحه اصلی هدایت می شوند. 

  شبکه ای بی سی نیوز افزود: برداشت این مطلب تحریک آمیز با کاهش شدت سخنرانی های ویژه منع ورود مسلمانان که ترامپ در ستاد تبلیغاتی خود مطرح کرده بود، همراه شد و به جای آن پیشنهاد منع ورود افراد از کشورهای مرتبط با تروریسم جایگزین شد. 

  دونالد ترامپ در انتخابات هشتم ماه نوامبر توانست با کسب 288 رای 'الکترال' با پشت سر گذاشتن 'هیلاری کلینتون' رقیب 'دمکرات' خود، به عنوان رییس جمهوری آمریکا انتخاب شود.

  شبکه خبری سی ان ان در گزارش خود، آخرین تعداد آرای الکترال شمارش شده برای دونالد ترامپ را 290 در برابر 228 رای الکترال هیلاری کلینتون اعلام کرد.


برچسب ها: ستاد ، ترامپ ، پیشنهاد ، منع ، ورود ، مسلمانان ، به ،